Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Rutkowskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

350 000 zł99 m² 3 535 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 808 m²

Oferta dostępna tylko U nas! Północ Łomża ma przyjemność zaproponować Państwu wyjątkową ofertę siedlisko z murowanym domem jak u babci, usytuowanym w malowniczej okolicy nad.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

270 000 zł45 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Blok przy parku. Blisko do centrum. Blok z pustaka. 3 pokoje, kuchnia oddzielnie i piwnica

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł136,35 m² 3 520,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Szukasz miejsca, gdzie możesz stworzyć dom dokładnie taki, jak chcesz? Ten budynek w Starych Kupiskach przy ul. Dwornej to idealna propozycja dla osób, które marzą o własnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 500 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: 6 atrakcyjnych działek budowlanych Zosin, ul. Chabrowa (gm. Łomża) Na sprzedaż oferujemy 7 działek budowlanych, położonych w miejscowości Zosin, gmina Łomża, przy ul. Chabrowej.

Szczegóły ogłoszenia

799 900 zł130 m² 6 153,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:555 m²

Marzysz o własnym domu w miejscu, gdzie panuje cisza i spokój, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z wygody bliskości miasta? Ta nieruchomość w Łomży przy ul. Kruczej.

Szczegóły ogłoszenia

900 300 zł3 001 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w Łomży o pow. 3001m2, na os. Wschód, przy ulicy Jana III Sobieskiego. Teren, na którym znajduje się przedmiotowa działka została wydana w dniu.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Ruś

Ruś(Rutkowskie + 3 km)

1 990 000 zł380 m² 5 236,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:16 459 m²

Obiekt wypoczynkowy gotowy biznes / idealny pod inwestycję. Całoroczny obiekt wypoczynkowy z pełną infrastrukturą idealny pod inwestycję turystyczną Na sprzedaż funkcjonujący ośrodek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

38 000 zł12,50 m² 3 040 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

,nova park" to kameralna zabudowa wielorodzinna zlokalizowana na ulicy Akademickiej w Łomży. Inwestor położył nacisk na funkcjonalność oraz zapotrzebowanie klientów. Inwestycja w skład.

Szczegóły ogłoszenia

422 000 zł1 688 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona na terenie objętym w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego. Teren na którym położona jest działka oznaczony jest symbolem mnu (teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Kiślaki

Kiślaki(Rutkowskie + 22 km)

55 000 zł2 013 m² 27,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna atrakcyjna lokalizacja! Mam do zaoferowania działkę rolną o powierzchni 0,2013 ha, położoną w miejscowości Kiślaki w gminie Tykocin, z dogodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł74,27 m² 6 988,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

II etap budowy "osiedle modrzewiowe" segmenty od ul. Modrzewiowej ( od 10 - 15 B) Mieszkanie deweloperskie na Osiedlu Modrzewiowym - 74,27 m2 w cenie 519 000 zł (6988 zł / 1 m2) "osiedle modrzewiowe",.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Rutkowskie

Rutkowskie,podlaskie

150 000 zł25 000 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam nieruchomość rolna położoną w powiecie łomżyńskim, gmina Wizna, obręb Rutkowskie o powierzchni ok. 2,5 ha. Grunt orny w ciągłym utrzymaniu. Klasa IV,V,VI. Kontakt pod nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Rutkowskie

Rutkowskie,podlaskie

30 000 zł7 400 m² 4,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Leży bezpośrednio przy drodze niewielka odległość od rzeki.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij